تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

مسئول اجرایی طرح سواد آموزی کارگران استان قم : کارگران بی‌سواد و کم سواد در قم آموزش می‌بینند

  تفاهم نامه پیگیری سواد آموزی کارگران بی‌سواد و کم سواد بین کانون هماهنگی شوراهای  اسلامی کار استان قم و نهضت سواد آموزی به امضاء رسید.

  بهار رضائی نهال خزانه دار و دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان قم که مسئول اجرایی طرح سواد آموزی کارگران قم می باشد با اعلام این خبر  گفت: کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان قم طبق آیین نامه مصوب فروردین ماه سال ۷۱ برای سواد آموزی کارگران مشمول قانون کار، مکاتباتی را با شرکت‌ها و کارگاههای استان انجام داده است.
  او افزود: این تشكل كارگری سعی می‌کند با شناسایی کارگران بیسواد و کم سواد با نظارت نهضت سواد آموزی همه این کارگران را آموزش دهد.
  خانم رضائی بیان کرد: این تفاهم نامه آموزشی سواد آموزی کارگران از ابتدای سال آینده (سال ۹۲) آغاز می‌شود و در پایان مدرک آموزشی صادر خواهد شد.
  او همچنین در این زمینه اضافه کرد: از محسنات اجرای این طرح علاوه بر با سواد شدن کارگران با تجربه‌ای که در عرصه تولید و کار فعالیت دارند زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان جویای کار تحصیلکرده‌ای که تا کنون نتوانسته‌اند شغلی پیدا کنند فراهم می‌شود.
  او گفت: کانون با بکار گیری این نیروهای آماده بکار تحصیلکرده زمینه آموزش کارگران را فراهم می‌کند.
  این فعال کارگری در خاتمه سخنان خود افزود: کارگران می‌توانند بعد از اتمام وقت کاری‌شان با توجه به برنامه ریزی‌های پیش بینی شده در این کلاس‌ها ثبت نام کنند.


  این مطلب تا کنون 84 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 6 اسفند 1391 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 1 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :161545
 • بازدید امروز :368587
 • بازدید داخلی :44376
 • کاربران حاضر :153
 • رباتهای جستجوگر:303
 • همه حاضرین :456

تگ های برتر